امروز دوشنبه 26 آذر 1397
خانه / راهنمای خرید

راهنمای خرید

درباره محصولات:

صداقت و یکرنگی با کاربر، اصول و سرلوحه تیم اولترادیزاین است، و تنها محصولاتی قیمت گذاری شده اند که یا طراحی از پایه توسط تیم ما انجام شده  و یا در سایت های مشابه خارجی نیز هزینه دارند، با این تفاوت که ما قیمت بسیار پایین تر نسبت به ارز خارجی در نظر گرفته ایم. تقریبا معادل هر دلار یک هزار تومان.

مثال: اگر یک قالب وردپرس در سایت اصلی سازنده قیمت 30 دلار به فروش می رسد، ما آن را به قیمت حدود 30 هزار تومان قیمت گذاری کرده ایم.

محصولات سایت شامل دو بخش رایگان و غیر رایگان می باشد، که راهنمای دانلود هر کدام در زیر آمده است.

محصولات رایگان:

بخشی از محصولات سایت که رایگان است،  شامل هیچگونه هزینه ای نیست و با کلیک بر روی دکمه دانلود و پر کردن اطلاعات از جمله نام و ایمیل قابل دریافت است.

محصولات غیر رایگان:

تمامی محصولات غیر رایگان سایت فقط بصورت آنلاین و پرداخت اینترنتی است.

پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید.

موارد لازم برای خرید اینترنتی:

در هنگام خرید اینترنتی 4 پارامتر کارت بانکی از شما پرسیده می شود:

 1. شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت:

  این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

 2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم:

  رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است.

  اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای خود پرداز خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.

 3. کد CVV2:

  کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی (و به ندرت 4رقمی) مانند شمارۀ 16رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است.

 4. تاریخ انقضاء:

  تاریخ انقضاء هم روی تمامی کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید. از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

توجه:

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

سیستم پرداخت اینترنتی به گونه ای توسط بانک ها طراحی شده که ایمن و ساده باشد و کاربران در استفاده از آن دچار سردرگمی نشوند و به مسئله خاصی برخورد نکنند. با این وجود ممکن است برخی اوقات قطع شدن ارتباط اینترنتی، و یا عدم ارتباط با سرور بانک مشکلاتی را برای خریداران پدید آورد. اگر ارتباط آنلاین شما پیش از ورود به صفحه تایید پرداخت دچار مشکل شود و یا به هر دلیل خرید شما به سایت اولترادیزاین ارجاع نشود، مبلغ کسر شده از حساب، بصورت امانت نزد بانک واسط باقی می ماند و حداکثر ظرف مدت 72 ساعت به حساب شما برخواهد گشت.
در غیر اینصورت با بخش پشتیبانی سایت تماس گرفته و ما در اسرع وقت مورد را بررسی و مبلغ کسر شده را به حساب شما واریز میکنیم.